Aqualine Tecmi PQ10090 obdélníková sprchová vanička 100 x 90 x 3 cm litý mramor
Kód: 136773Související produkty
Aqualine vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm DN40 krytka ABS/chrom PF408
Skladem na prodejně
189 Kč
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 100 x 90 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS100-02
Do 3 dnů
6 698 Kč
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 100 x 90 x 185 cm posuvné chrom čiré sklo ATS100-02
Do 3 dnů
6 514 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa vaničkový sifon 90 mm černá krytka bílý OLBAEWBN942
Skladem v eshopu
1 251 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast A49K vaničkový sifon kov LUX
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
626 Kč
Detailní popis produktu
- Nosnost: 150 kg
- Vaničky jsou dodávány bez nožiček
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | TECMI |
| Rozměr | 100x90x3 cm |
| Délka | 1000  mm |
| Šířka | 900  mm |
| Výška | 30  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90  mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 36.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913854941 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 36 kg |
| EAN: | 8590913854941 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Litý mramor |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 36 kg |
SALECODE:BER3:3:%
Roth HAWAII-P 900 čtvrtkruhová sprchová vanička 90 x 90 x 17 cm 8000025 akrylátová z koextrudované skořepiny s PU nosičem
Skladem v eshopu
4 618 Kč
1ks ve výprodeji
SALECODE:BER3:3:%
Roth HAWAII-P 800 čtvrtkruhová sprchová vanička 80 x 80 x 17 cm 8000024 akrylátová z koextrudované skořepiny s PU nosičem
Skladem v eshopu
4 394 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Prestol sprchová vanička 120 x 90 cm bílá 8000301
Skladem v eshopu
9 369 Kč
Vanička je včetně 6ks nožiček. Dvojitý sifon je nutné dokoupit.
SALECODE:BER3:3:%
Roth MARMO NEO SQUARE-S 80 x 80 cm sprchová vanička MAN SQ 080080 2E
Skladem v eshopu
5 702 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |