Aqualine Tecmi PQ10080 obdélníková sprchová vanička 100 x 80 x 3 cm litý mramor
Kód: 136770Související produkty
Aqualine vaničkový sifon průměr otvoru 90 mm DN40 krytka ABS/chrom PF408
Skladem na prodejně
189 Kč
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 100 x 80 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS100-01
Do 3 dnů
6 514 Kč
Aqualine Ugga sprchový kout obdélníkový 100 x 80 x 185 cm posuvné chrom čiré sklo ATS100-01
Do 3 dnů
6 330 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-402-K OLPSTY402K vaničkový sifon chrom
Skladem v eshopu
279 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-401-K OLPSTY401K vaničkový sifon chrom
Skladem na prodejně
423 Kč
.
Detailní popis produktu
- Nosnost: 150 kg
- Vaničky jsou dodávány bez nožiček
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | TECMI |
| Rozměr | 100x80x3 cm |
| Délka | 1000  mm |
| Šířka | 800  mm |
| Výška | 30  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90  mm |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 31.5000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913854958 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 31.5 kg |
| EAN: | 8590913854958 |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Litý mramor |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Hmotnost: | 31,5 kg |
SALECODE:BER3:3:%
10 965 Kč
Puristický design v kombinaci s výběrem barvy krytky sifonu dodá sprchovému koutu na originalitě
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |