Polysan Kazuko sprchová vanička 100 x 90 cm litý mramor bílá 40336
Kód: SAP104517Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka černá 26337
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan nožičky pro vaničku z litého mramoru 8ks/sada PV008
Skladem v eshopu
705 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka bílá 26327
Skladem v eshopu
2 055 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Kazuko sifon vaničkový DN40 krytka nerez 26317
Skladem v eshopu
1 849 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Thron Line Square sprchové dveře do niky 100 x 200 cm posuvné hranaté pojezdy chrom sklo čiré TL5010-5002
Skladem v eshopu
10 819 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Thron Line Round sprchové dveře do niky 100 x 200 cm posuvné kulaté pojezdy chrom sklo čiré TL5010-5005
Skladem v eshopu
10 819 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Olsen Spa STY-400-F OLPSTY400F vaničkový sifon bílý
Skladem v eshopu
216 Kč
.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Sifon vaničkový snížený O 90 chrom plast 8100034
Skladem v eshopu
479 Kč
Detailní popis produktu
Vaničky KAZUKO vynikají čistým designem, dokonale hladkým povrchem a elegantními liniemi bez zbytečných rušivých elementů. Velký důraz jsme kromě designu kladli na funkčnost odtokové části, kde je použit velkoprůtokový sifon s přírubou v kombinaci s estetickým nerezovým záklopem dostupným v několika barevných provedeních.
- Standardní provedení v  bílé barvě, možno objednat i  barevné provedení dle vzorníku RAL za příplatek 30 % k  základní ceně
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | KAZUKO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 100x90x3 cm |
| Délka | 1000  mm |
| Šířka | 900  mm |
| Výška | 30  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Reliéf (povrch) dna | Hladký |
| Hmotnost / ks | 46.0000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590729015536 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové sprchové vaničky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 46 kg |
| EAN: | 8590729015536 |
| Typ: | Nízká |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Litý mramor |
| Hmotnost: | 46 kg |
| Umístění: | Univer |
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flexia sprchová vanička 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru litý mramor antracit matná 72901.51
Skladem v eshopu
13 149 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 110 x 90 cm s možností úpravy rozměru šedá mat 84314.31
Skladem v eshopu
10 483 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant obdélníková sprchová vanička 100 x 80 x 5 cm bez nožiček akrylát bílá XA01A401210
Do 2 týdnů
4 724 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Chrome 120 x 90 cm XA04G701010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
9 202 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 150 x 80 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84305.81
Skladem v eshopu
12 289 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Gigant Pro Chrome 120 x 80 cm XA04G401010 sprchová vanička
Skladem v eshopu
8 019 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 110 x 80 x 4 cm 46511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
8 041 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Treneca sprchová vanička z litého mramoru 100 x 90 cm s možností úpravy rozměru béžová mat 84306.81
Skladem v eshopu
8 557 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan KARIA 120 x 90 x 4 cm 49511 sprchová vanička
Skladem v eshopu
8 935 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | POLYSAN s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nesměřice 52 Zruč nad Sázavou 28522 |
| E-mail : | info@polysan.cz |