Aqualine Sintra sprchová baterie nástěnná 150 mm chrom SX011
Kód: SAP108758Související produkty
.
.
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SINTRA |
| Šířka | 185  mm |
| Výška | 111  mm |
| Hloubka | 146  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Hmotnost / ks | 1.2200  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913947841 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913947841 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Sintra |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím bílá
Espirit sprchová bateire podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová bateirie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím grafit
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 068.00CR.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |