Aqualine Ritmo sprchová baterie nástěnná 150 mm chrom RT011
Kód: SAP108764Související produkty
Aqualine Flex 11073 sprchová hadice 150 cm chrom
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
137 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RITMO |
| Šířka | 180  mm |
| Výška | 125  mm |
| Hloubka | 132  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Hmotnost / ks | 1.2200  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913947780 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913947780 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Ritmo |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Sprchová 1 výstup |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultratap sprchová baterie podomítková s ruční sprchou 2 výstupy chrom matná černá UT045TBC
Do 3 dnů
15 772 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |