Aqualine Nera NS952 WC mísa závěsná
Kód: NOV00802Související produkty
Akce
–26 %
Aqualine Blooming Eko NB-1120D elektronický bidet duroplast
Skladem na prodejně
9 290 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho PORTO RIMLESS WC sedátko SLIM duroplast bílá PZS102
Skladem na prodejně
1 591 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Lena 1703-113 WC sedátko soft close bílé
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
1 195 Kč
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x50 cm |
| Šířka | 355  mm |
| Hloubka | 500  mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 22.6100  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913875069 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Water saving - úsporné splachování
Tvar mísy umožňuje efektivní a účinné spláchnutí s menším objemem vody a tím šetří životní prostředí a náklady za vodu.
Úsporné splachování je možné použít u splachovacího mechanismu (v nádržce WC kombi nebo podomítkové nádržce u závěsného WC), jehož vypouštěcí ventil umožňuje nastavení objemu vody od 4 litrů. V případě duálního splachování u malého tlačítka objem od 3 litrů a většího tlačítka objem od 4,5 litru vody.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC klozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 22.6 kg |
| EAN: | 8590913875069 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Keramika |
| Odpad: | Vodorovný (do zdi) |
| Provedení: | Bez bidetové trysky |
| Tvar: | Oblé |
| ? Designová řada: | Nera |
| Hmotnost: | 22,6 kg |
| Usazení: | Závěsné |
SALECODE:BER5:5:%
Kerasan Waldorf WC mísa 37 x 42 x 65 cm s nádržkou spodní zadní odpad bronz bílá WCSET20-WALDORF
Do 3 dnů
33 678 Kč
Creavit wc mísa 35 x 64 cm pro kombi spodní/zadní odpad keramika černá mat LR360-11KK00E-0000
Do 3 dnů
5 616 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Paco wc kombi mísa 61 x 38 cm Rimless spodní zadní odpad keramika šedá mat PC1012GR-111
Do 3 dnů
6 416 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |