Aqualine Kasiopea 1107-13 dřezová baterie nástěnná 150 mm páková
Kód: 111891Související produkty
Umyvadlo nábytkové
Detailní popis produktu
V sérii KASIOPEA najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu. Za zmínku stojí dvě varianty podomítkových baterií a varianta baterie na okraj vany.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KASIOPEA |
| Šířka | 175  mm |
| Výška | 205  mm |
| Hloubka | 190  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.7400  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913829529 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 1.7 kg |
| EAN: | 8590913829529 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Kasiopea |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti černá
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková grafit
Espirit umyvadlová baterie podomítková 2prvková bez tělesa černá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti růžová zlatá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti grafit
Eleganta EL 014.21BLM umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící bez výpusti černá
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková růžová zlatá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie podomítková 3prvková s tělesem grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti chrom
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |