Slezák Rav Seina umyvadlová baterie stojánková bez výpusti 1/2 chrom SE922.5
Kód: SLR005051Související produkty
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Seina SE945.0K bidetová baterie stojánková
Skladem v eshopu
3 006 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Seina SE980.0 sprchová baterie nástěnná 100 mm
Skladem v eshopu
3 125 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Seina SE986K sprchová baterie vestavěná
Skladem v eshopu
3 066 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Seina SE917.0 dřezová baterie stojánková
Skladem v eshopu
3 443 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Seina SE903.0 dřezová baterie nástěnná 100 mm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
3 284 Kč
Akce
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
–18 %
Slezák Rav Seina SE918.0 dřezová baterie stojánková
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
3 036 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Seina SE843 bidetová baterie vestavěná chrom
Skladem v eshopu
1 459 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–17 %
Slezák Rav Seina SE843/1 bidetová baterie vestavěná chrom
Skladem na prodejně
1 826 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–18 %
Slezák Rav Seina SE983L sprchová baterie vestavěná
Skladem v eshopu
2 064 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Seina SE914.0 dřezová baterie stojánková
Skladem v eshopu
2 818 Kč
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie umyvadlová stojánková bez otvírání odpadu.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o  průměru 35 mm KA3502
- speciální perlátor s vložkou MA0037
- výška baterie 199 mm
Typ připojení flexi hadic:
- "0" -  připojení flexi hadic 3/8" (SE922.0)
- "5" -  připojení flexi hadic 1/2" (SE922.5)
Tuto baterii lze kombinovat s  vanovými a  sprchovými bateriemi ze série  SEINA  SLEZAK -  RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) -  10 let
- na kartuši a  povrchovou úpravu -  6  let
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Technické informace
| Barva | Chrom |
| Bez výpustí, s výpustí | bez výpusti |
| Materiál | Mosaz |
| Otočné ústí | Ne |
| Ovládání | Pákové |
| Perlátor | MA0010 |
| Povrchová úprava | Chrom |
| Průměr kartuše | 35 mm KA3501 |
| Prutok l/min | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE) | ne |
| Rozměr | 3/8'' | 1/2'' | Umyvadlová |
| Typ kartuše | Keramická |
| Typ uchycení | Stojánkové |
| Umístění | stojánková |
| Výška baterie | 199 mm |
| Záruka těsnosti | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8595163588615 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Stojánkové baterie |
| ? Designová řada: | Seina |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix umyvadlová baterie podomítková dvouprvková hubice 20 cm černá matná chrom UT018BC
Do 3 dnů
6 416 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |