Aqualine AMADEO obdélníkový sprchový kout 120 x 80 cm, L/P varianta, sklo Brick BTS120BTP80
Kód: SAP103441Související produkty
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem černá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem chrom
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta EL 065.00CR.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím chrom
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem bílá
Detailní popis produktu
Sprchové zástěny AMADEO patří k  cenově zajímavým výrobkům tohoto typu na trhu. Dveře mají kvalitní výklopné ložiskové pojezdy, díky nimž je zajištěn plynulý chod pohyblivých dílů a zároveň umožňují snadnou údržbu vaničky. 
- Bílé hliníkové profily
- Ložiskové pojezdy: horní zdvojené, dolní výklopné
- Dveře lze instalovat s  levým nebo pravým otevíráním
- Bezpečnostní sklo 5 mm v  úpravě BRICK
- Výška 1850 mm
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AMADEO |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200  mm |
| Výška | 1850  mm |
| Hloubka | 800  mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480  mm |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 5  mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 51.5000  kg |
| Balení | 2  ks |
| EAN | 8590913923869 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Rámové sprchové zástěny
Výhodou rámového provedení zástěny je lepší ochrana proti stříkající vodě. I v případě intenzivního sprchování zabrání rám ve spodní vodorovné části dveří přetečení vody mimo sprchový kout. Určitou nevýhodou je, že tyto zástěny nejsou bezbariérové a rám působí robustně.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 51.5 kg |
| EAN: | 8590913923869 |
| Typ: | Posuvné |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 185 - 189 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výplň: | Sklo - Matné |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Amadeo |
| Hmotnost: | 51,5 kg |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |