Aqualine 35 nástěnná vanová baterie rozteč 100 mm chrom 52158
Kód: 154844Související produkty
Aqualine Flex 11073 sprchová hadice 150 cm chrom
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem na prodejně
137 Kč
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech VARIA SLIM 200 x 90 SAVAR200-S vana akrylátová
Skladem v eshopu
13 835 Kč
.
Besco ASTI 160 x 100 cm VANAST16L+OLVPINOZ vana vč. nožiček levá
Skladem v eshopu
7 901 Kč
.
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Santech VARIA 200 x 90 cm SAVAR200 vana akrylátová
Skladem v eshopu
13 156 Kč
.
Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu. 
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Hloubka | 145  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 100 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35  mm |
| Průtok (3 bar) | 21.300  l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2400  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913839979 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 4 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913839979 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Aqualine 35 |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |