A-interiéry VOVO 170 x 75 cm POL_VOV00894 vana s dvířky vč. sifonu + Vanový sifon VS B002A automat v ceně 631 Kč ZDARMA

Kód: 156930
Akce Záruka plus slevaX
Značka: A-interiéry
ZDARMAZDARMA 37 987 Kč –8 %
vovo1
37 987 Kč –8 % 34 885 Kč 28 831 Kč bez DPH
Do 1 měsíce

Čelní a boční panely viz. fotky nejsou v ceně vany, jsou za příplatek.

vana se dodává vč. horního přepadu

(v případě že chcete dodat vanu bez přepadu - prosím, uveďte v objednávce že chcete vanu bez přepadu !)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akrylátová obdélníková vana Vovo 170 pro starší a osoby s tělesným postižením. Díky pohodlným a vodotěsným dvířkům je vstup a výstup z vany mnohem jednodušší, což umožňuje starším lidem nebo lidem s omezeným pohybem samostatně podstoupit koupel. Má také odnímatelné sedadlo, což zvyšuje bezpečnost použití. Vana je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který je charakterizován vysokou odolností proti poškrábání, zbarvení, mechanickým poškozením a je velmi snadné udržet si čistotu. Vana je dodávána s konstrukcí, na kterou ji postavíte. Konstrukce je v ceně vany.

Technické parametry:
Výrobce: Polimat
Délka: 1700 mm
Šířka: 750 mm
Výška: 630 mm
Hloubka: 470 mm
Objem: 160 l
Průměr odtoku: 50 mm
Typ dna: hladké
Tvar: obdélník
Barva: bílá
Materiál: sanitární akrylát
Horní přepad: ano
Příslušenství v kompletu: podpěrný rám

Vanu z dvířky lze doplnit krycími panely v bílé, nebo černé barvě. Krycí panely se prodávají jako samostatný produkt.

POZOR! V případě objednávky vany a předního panelu je nutno specifikovat způsob uchycení čelního panelu k vaně.
Panel lze dodat jako trvale připojený k vaně ve výrobě, nebo jako odnímatelný – k vaně se pak instaluje pomocí magnetů a je odnímatelný pro případ nutnosti přístupu k vanovému sifónu.

Vany VOVO pro starší a tělesně postižené dodáváme v rozměrech: 140×70, 150×75, 160×75, 170×75 a 180×80 cm.

K vaně můžete objednat také vanovou zástěnu podle rozměrů vany AVO nebo VOVO:
Popis vany:
Elegantní skleněná vstupní dvířka s vnitřním otevíráním jsou zavěšená na nerezových pantech a opatřena vnitřním mechanickým uzavíracím zámkem. Na korpusu o obvodu vstupního otvoru je profilové těsnění ze silikonové pryže, která po přitlačení a uzamčení dvířek zámkem zaručuje dokonalou ochranu před protékáním vody. Praktický odnímatelný sedák obdélníkového tvaru v černé barvě rozšiřuje možnost využití vany pro koupel v sedě což ocení hlavně lidé, pro které zdvih z vany představuje problém. K vaně je možné doobjednat krycí panely - čelní v případě instalace od zdi ke zdi a boční + čelní v případě rohové instalace nebo přístěnné instalace. Krycí panely jsou dostupné v barvě bílé nebo černé. Samotná vana se vyrábí pouze v barvě bílé. Instalace vany je jednoduchá, není vázána na asistenci autorizovaného servisu. Měl by ji však provést kvalifikovaný řemeslník. Výrobcem vany je společnost Polimat, která je držitelem certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001. Jedná se o značkového výrobce kvalitní sanitární keramiky a vybavení koupelen. Vyznačují se vysokou úrovní řemeslného zpracování, jednoduchou instalací a standardním uživatelským komfortem.


Záruka 10 let.

Nevíte si rady s návrhem koupelny? U nás zařídíte koupelnu za jeden den. Ukázku designu koupelny, cenově dostupné a designově zajímavé produkty, to vše najdete v našem článku Magazínu Bernold zde.

A-interiéry VOVO 170 x 75 cm POL_VOV00894 vana s dvířky vč. sifonu

Bolavé klouby a vana s dvířky

Pavla a Pavel
Přestože jsme senioři, žijeme velmi aktivně. Máme rádi procházky, manžel chodí ještě dvakrát týdně do práce a já hlídám často vnoučata. Za celý den býváme dost unaveni. Navíc jsme oba po výměně kyčelního kloubu, manžela často zlobí ještě levé koleno, mě často záda. Vana vás uvolní, bolesti doslova odplavou nebo se výrazně zmírní. Vana s dvířky a nová koupelna byla skvělou investicí. Už teď do ní pohodlně vstupujeme a do budoucna vím, že už nemusíme nic bourat a předělávat, když se naše klouby zhorší a budeme stárnout.
A-interiéry VOVO 170 x 75 cm POL_VOV00894 vana s dvířky vč. sifonu

Do vany už nevlezu

Blanka
Po operaci páteře a kolene jsem se bála z nemocnice vrátit domů. Nevěděla jsem, jak se budu sama sprchovat, koupel jsem rovnou škrtla. Syna napadlo koupit vanu s dvířky. Teď si pohodlně vlezu do vany i si sednu na sedátko, které má vana zabudované, takže jsem absolutně samostatná, což je sen každého seniora, dožít bez každodenní pomoci. Děti musí chodit každý den do práce, navíc nebydlí blízko, čekat, až by mě někdo vykoupal, hrozná představa. Z vany se každý den raduji, protože být samostatný, znamená pro každého seniora obrovskou svobodu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obdélníkové vany
Záruka: 10 let
Hmotnost: 56 kg
? Délka: 170 cm
Typ: S dvířky
? Šířka: 70 - 79 cm
? Výška: 60 - 69 cm
Barva: Bílá
Materiál: Akrylátové
Provedení: Možnost panelu ano
? Designová řada: AVO
Hmotnost: 56 kg
Umístění: Pravé