Polimat VOVO vana pro seniory 150 x 75 cm s dvířky vč. sifonu bílá POL_VOV00484 + vanový sifon automat s přepadem ZDARMA
Kód: AIN00203Související produkty
Detailní popis produktu
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany s dvířky pro hendikepované a seniory |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 55 kg |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | S dvířky |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| ? Výška: | 60 - 69 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Tvar: | Obdélníkové |
| ? Designová řada: | VOVO |
| Hmotnost: | 55 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Dostupné panely k vaně
Představení vany s dvířky AVO
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | A-interiéry s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Slavonínská 477/61 Olomouc 779 00 |
| E-mail : | objednavky@ainteriery.cz |

