VEGA skříňka vysoká s košem, 40x184x31cm, bílá VG180
Kód: 154872Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AKCE - VÝPRODEJ |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.4 kg |
| EAN: | 8590913842313 |
| Typ: | Vysoká |
| ? Šířka: | 40 - 49 cm |
| Hmotnost: | 17,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |