Novaservis Vanová baterie bez příslušenství 150 mm Metalia 57 bílá 57020/1,1
Kód: 151139Související produkty
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše KEROX 35 mm s |prodlouženou zárukou |7 |let. Prvotřídní povrchová úprava. Vanová nástěnná baterie s roztečí 150 mm a aretačním přepínačem. K tomuto produktu Vám rádi nabídneme bílé koupelnové doplňky.Milovníci designu si přijdou na své díky výrazné konstrukci METALIA 57. Ověřená kvalita vás přesvědčí. Nejprodávanější české vodovodní baterie METALIA. Tuto značku rozhodně vystihuje - vysoká kvalita, moderní design, funkčnost a uživatelský komfort. Servis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vanové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8590309077206 |
| Typ: | Vanové baterie |
| Barva: | Bílá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Metalia 57 |
| Hmotnost: | 2 kg |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |