Vagnerplast Veronela 150 x 70 cm VPBA157VEA2X-04 vana vč. noh + Nohy k vaně ZDARMA
Kód: MAK08677Související produkty
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
.
Detailní popis produktu
Řada Veronela kombinuje křivky a perfektně vyvážený tvar se současným stylem. Nadčasově moderní ale i jemný design je vhodný pro toho, kdo si nepotrpí na módní výstřelky ale rád se zasní. Veronela je prostorná jak na délku, tak i na šířku. Se svojí tvarovou jedinečností propůjčuje perfektní vzezření Vaší koupelně. Kompaktní vnější rozměry ukrývají obrovský vnitřní prostor. Objem 190 l.
Vana je dodávána včetně podpěr (vanové nožičky). Automatický sifon je nutné dokoupit.
Informace k produktu:
Rozměry: 1500 x 700 x 450 mm
Hmotnost: 17 kg
Objem: 168 litrů
Hydromasážní: Ne
Možnost panelu: ano. Panely najdete v souvisejícím zboží.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 11 let |
| Hmotnost: | 18 kg |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 70 - 79 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| ? Designová řada: | Veronela |
| Hmotnost: | 18 kg |
| Umístění: | Univerzální |
.
.
.
.
.
.
-
Montážní návod k obdélníkovým vanám (147.8 kB)
-
Montážní návod k panelům (629.2 kB)
-
Katalog (13 MB)
-
Leták (363.6 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (747 kB)
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Vagnerplast s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Huťská 124, Kladno, Středočeský kraj, 272 01 |
| E-mail : | info@vagnerplast.cz |