Vagnerplast Melité 160 x 105 cm VPBA163MEL3LX-04 vana vč. noh levá + Nohy k vaně ZDARMA
Kód: 38075Související produkty
Panely nezasíláme samostatně, ale pouze s vanou !
otevírací dvoukřídlá vanová zástěna
Nástěnné vanové baterie jsou nadčasovou klasikou v českých koupelnách. Páková vanová baterie ARNO 0522 tuto konstrukci kombinuje s velmi svěžím designem a špičkovými materiály....
Baterie vanová páková černá
Flat FL 080.20BL.RB07A vanová baterie do podlahy s příslušenstvím černá
Freedom vanová baterie do podlahy bez tělesa s přílsušenstvím chrom
Puri PU 022.20BL vanová baterie nástěnná 150 mm bez přílsušenství černá
Stojánková vanová baterie ARNO 08 s výškou 95 cm je určena pro instalaci do podlahy a oceníte ji zejména pokud máte volně stojící vanu. Stojánková vanová baterie pro moderní...
Espirit vanová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Detailní popis produktu
Vana Melité od firmy Vagnerplast její dokonalý tvar skýtá pohodlí a praktičnost. S použitím vanové zástěny navíc vytvoříte pohodlný a praktický sprchový kout.
Informace k produktu:
rozměr: 160 x 105 x 48 cm
objem: 270 l
barva: bílá
materiál: akrylát
typ: asymetrická
provedení: levé
Možnost panelu: ano. Panely najdete v souvisejícím zboží.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 11 let |
| Hmotnost: | 22 kg |
| EAN: | 8595150900116 |
| ? Délka: | 160 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 22 kg |
| Umístění: | Levé |
.
.
.
.
.
.
.
.
-
Montážní návod k rohovým vanám (1.4 MB)
-
Montážní návod k panelům (629.2 kB)
-
Katalog (13 MB)
-
Leták (363.6 kB)
-
Prohlášení o vlastnostech (747 kB)
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Vagnerplast s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Huťská 124, Kladno, Středočeský kraj, 272 01 |
| E-mail : | info@vagnerplast.cz |