Vagnerplast Héra 180 x 80 cm VPBA180HER2X-04 vana vč. noh + Nohy k vaně ZDARMA
Kód: 38064Související produkty
Detailní popis produktu
Vana Héra od firmy Vagnerplast v klasickém konceptu. Tato koupelna nabízí velký vnitřní prostor a velký komfort.
Informace k produktu:
rozměr: 180 x 80 x 43 cm
objem: 240 l
barva: bílá
materiál: akrylát
typ: obdélníková
Možnost panelu: ano. Panely najdete v souvisejícím zboží.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany |
|---|---|
| Záruka: | 11 let |
| Hmotnost: | 21 kg |
| EAN: | 8595150900222 |
| ? Délka: | 180 cm |
| Typ: | Obdélníkové |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Vagnerplast s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Huťská 124, Kladno, Středočeský kraj, 272 01 |
| E-mail : | info@vagnerplast.cz |