Vagnerplast Flóra 150 x 100 cm VPBA151FLA3LX-04 vana vč. noh levá + Nohy k vaně ZDARMA
Kód: 38073Související produkty
Detailní popis produktu
Vana Flóra od firmy Vagnerplast rohová vana a přesto okouzluje svými dokonale oválnými tvary. Flóra dodá Vaší koupelně harmonický a uklidňující styl.
Informace k produktu:
rozměr: 150 x 100 x 43 cm
objem: 180 l
barva: bílá
materiál: akrylát
typ: asymetrická
provedení: levá
Možnost panelu: ano. Panely najdete v souvisejícím zboží.
Renovujete koupelnu?
Nezapomeňte také na vanové zástěny, baterie a sifony. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Asymetrické vany |
|---|---|
| Záruka: | 11 let |
| Hmotnost: | 21 kg |
| EAN: | 8595150900062 |
| ? Délka: | 150 cm |
| Typ: | Asymetrické |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Akrylátové |
| Provedení: | Možnost panelu ano |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Umístění: | Levé |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | Vagnerplast s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Huťská 124, Kladno, Středočeský kraj, 272 01 |
| E-mail : | info@vagnerplast.cz |