Novaservis Sprchová baterie bez příslušenství 150 mm EDGE chrom 36062/1,0
Kód: 150969Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-90 195 S bílá+pearl 14V701O211 sprchový kout
Skladem v eshopu
3 817 Kč
sprchový kout rohový posuvný
SALECODE:BER3:3:%
399 Kč
Vytváří a obnovuje funkci ochranné vrstvy sprchového koutu Množství (500 ml)
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova SRV2-80 195 S bílá+grape 14V401O2ZG sprchový kout
Skladem v eshopu
4 582 Kč
sprchový kout rohový posuvný
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–45 %
5 990 Kč
Foto pouze ilustrační, sklo dveří je čiré, bez dekoru!
Detailní popis produktu
Kvalitní a odolná keramická kartuše 35 mm s |prodlouženou zárukou |5 |let. Prvotřídní chromové provedení. Sprchová nástěnná baterie s roztečí 150 mm s horním vývodem vody.Nadčasový design v kombinaci s prémiovou kvalitou. Ostré hrany série EDGE dotvoří moderní vzhled interiéru. Servis až k vám domů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 8590309068327 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Nobless Edge |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–45 %
Kód: SAP46521
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | NOVASERVIS spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Merhautova 208 613 00 Brno |
| E-mail : | novaservis@novaservis.cz |