Slezák Rav Nil bidetová baterie podomítková se sprškou bílá matná NL143/1BMAT
Kód: SLR005167Související produkty
Novinka
Doprava zdarma
SALECODE:BER3:3:%
ZDARMAZDARMA
Slezák Rav Nil Eco umyvadlová baterie vysoká bez výpusti 3/8 bílá matná NL130.0BMAT
Skladem v eshopu
2 977 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie bidetová vestavěná.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o  průměru 25 mm KA2502
- baterie se dodává včetně podomítkového tělesa
- součástí balení této baterie je:
- kovová sprcha s  tlačítkovým mechanismem KS0005BMAT
- kovová hadice MH1001BMAT -  délka 100 cm
Tuto baterii lze kombinovat s bateriemi ze série NIL - BÍLÁ MATNÁ SLEZÁK -  RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) -  10 let
- na kartuši - 6  let
- na  povrchovou úpravu - 2 roky
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Upozornění:
vodovodní baterie se musí po použití uzavřít pákou, která uzavře kartuši uvnitř baterie. Hadice se sprškou nesmí být pod stálým tlakem.
Technické informace
| Barva | Bílá - matná |
| Délka sprchové hadice | 1000 |
| Délka sprchové hadice, mm | 1000 |
| Materiál | Mosaz |
| Ovládání | Pákové |
| Povrchová úprava | Lak |
| Průměr kartuše | 25 mm KA2502 |
| Ruční sprchy, počet funkcí | 1 |
| se sprchou, bez sprchy | se sprchovým setem |
| Typ baterie | Bidetová |
| Typ kartuše | Keramická |
| Typ sprchové hadice | kov | Podomítkové |
| Umístění | nástěnná |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm | ?28 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy | kulatá |
| Záruka těsnosti | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bidetové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 let |
| Hmotnost: | 2.2 kg |
| EAN: | 8595163532687 |
| Typ: | Bidetové baterie |
| Barva: | Bílá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Podomítkové baterie |
| ? Designová řada: | Nil |
| Hmotnost: | 2,2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Se sprchou/Teleskopické |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Espirit bidetová baterie stojánková bez výpusti černá X070281
Skladem v eshopu
6 197 Kč
Espirit bidetová baterie stojánková bez výpusti černá
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Ultramix bidetová baterie podomítková se stop sprškou kulatá černá mat/zlato mat UT013BG
Do 3 dnů
8 755 Kč
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER5:5:%
3 689 Kč
Moderní retro v provedení chrom, bronz a zlato. I v kombinaci s bílou keramickou páčkou.
SALECODE:BER5:5:%
SALECODE:BER3:3:%
6 197 Kč
Eleganta bidetová baterie stojánková bez výpusti růžová zlatá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |