Slezák Rav Morava Retro dřezová baterie nástěnná 100 mm bez stará mosaz MK101.0/21SM
Kód: SLR005180Související produkty
.
.
.
.
Detailní popis produktu
Technické informace
| Barva | Stará mosaz (Bronz) |
| Bez výpustí, s výpustí | bez výpusti |
| Materiál | Mosaz |
| Ovládání | Kohoutkové |
| Perlátor | MA0002E |
| Povrchová úprava | Lak |
| Prutok l/min | 12 – 14 |
| Rozměr | 150 mm |
| Umístění | nástěnná |
| Vršky | Keramický 1/2'' - MD0093 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 8595163530133 |
| Typ: | Dřezové baterie |
| Barva: | Bronz |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Morava Retro |
| Hmotnost: | 1,4 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
.
Dřezová stojánková vodovodní baterie ARNO 42R broušený nikl matný
Dřezová stojánková baterie FONTI 7222 zlatá matná
Dřezová stojánková baterie ARNO 72Q14 černá matná
Dřezová stojánková baterie FONTI 8408 nikl broušený
Dřezová stojánková baterie FONTI 72U22 zlatá broušená matná
Dřezová stojánková baterie ARNO 72Q22 zlatá broušená matná
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |