Slezák Rav Labe L081.5BC sprchová baterie bílá 150 mm
Kód: 138031Související produkty
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
sprchový kout rohový posuvný
sprchové dveře, rohové posuvné
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie Labe l081.5bc od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: bílá/chrom
rozteč: 150 mm
kartuše: keramická KA3501 o průměru 35 mm
provedení: nástěnná
ovládání: páka
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163527034 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Bílá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Labe |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa bílá
Eleganta EL 065.20BLM.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Eleganta sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem černá
.
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem bílá
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |