Slezák Rav Labe L081.5/3 sprchová baterie s hlavovou a ruční sprchou nástěnná 150 mm
Kód: 137958Související produkty
.
sprchový kout rohový posuvný
.
Detailní popis produktu
Nástěnná sprchová baterie Labe L081.5/3 s hlavovou a ruční sprchou od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
provedení: chrom
rozteč: 150 mm
kartuše: keramická KA3501 o průměru 35 mm
provedení: nástěnná
ovládání: páka
Součástí balení je:
kovová ruční sprcha KS0017
kovová hlavová sprcha o 20 cm KS0020
sprchová kovová hadice dvouzámková MH1503 - délka 150 cm
otočný kovový držák MD0011
sprchová tyč s jedním úchytem na zeď a s keramickým přepínačem
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5.7 kg |
| EAN: | 8595163506237 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| ? Designová řada: | Labe |
| Hmotnost: | 5,7 kg |
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství chrom
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 1cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem grafit
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |