Slezák Rav Junior SAJ001.0/21 dřezová/umyvadlová baterie nástěnná 100 mm
Kód: 137080Související produkty
Umyvadlo nábytkové
Umyvadlo nábytkové
Detailní popis produktu
Dřezová/umyvadlová baterie Junior SAJ001.0/21 s kulatým ramínkem od české firmy Slezák Rav.
Informace k produktu:
délka ramínka: 180 mm
rozteč: 100 mm
perlátor: Neoperl MA0002
připojení flexi hadic: 3/8"
kartuše: keramická KA3502 o průměru 35 mm
provedení: nástěnná
ovládání: páka
Záruka:
na těsnost odlitku (tělo baterie) - 10 let
na kartuši a povrchovou úpravu - 6 let
na ostatní díly - 2 roky
Nabídku umyvadel najdete zde. Náš tip: Olsen Spa Grinza, Aqualine nebo trendové černo-bílé umyvadlo Olsen Spa Nova.
Renovujete koupelnu, nepřehlédněte ani nabídku sprchového programu. Dotvořte koupelnové aranžmá s koupelnovými doplňky. Nezapomeňte také na sifony a a koupelnový nábytek.
Zajímavou nabídku skříněk s umyvadlem najdete zde.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163548114 |
| Typ: | Umyvadlové baterie |
| Barva: | Kombinace barev |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| Ovládání vodovodní baterie: | Pákové baterie |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Požadované vlastnosti: | Bez výpusti |
Eleganta EL 015.01CR umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící vysoká bez výpusti chrome
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková růžová zlatá
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti růžová zlatá
Eleganta EL 014.21GB umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící bez výpusti grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková 3prvková bez výpusti růžová zlatá
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti bílá
Espirit umyvadlová baterie podomítková 2prvková bez tělesa grafit
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |