Slezák Rav COLORADO CO381.0CMATZ sprchová baterie černá-zlatá 100 mm
Kód: SLR02631Související produkty
.
sprchový kout rohový posuvný
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Vodovodní baterie sprchová nástěnná.
- tato baterie je vybavena keramickou kartuší o :průměru 35 mm KA3502
- provedení černá matná/zlato
Typ provedení rozteče:
- ""0"" - :rozteč baterie 100 mm (např. CO381.0CMATZ)
- ""5"" - :rozteč baterie 150 mm (např. CO381.5CMATZ)
Tuto baterii lze kombinovat s :umyvadlovými a :vanovými bateriemi ze série :COLORADO :SLEZÁK - :RAV.
Záruka:
- na těsnost odlitku (tělo baterie) - :10 let
- na kartuši - :6 :let
- na povrchovou úpravu - :2 :roky
- na ostatní díly dle Občanského zákoníku
Zakázková výroba - :termín dodání do 5 pracovních dnů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 8595163570740 |
| Typ: | Sprchové baterie |
| Barva: | Černá / Zlatá |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 100 mm |
| ? Designová řada: | Colorado |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Espirit sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa chrom
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa růžová zlatá
Flat FL 032.20BL sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Eleganta sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem růžová zlatá
Výpis hodnocení
| Výrobní společnost : | RAV-Slezák s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Příčná 1217/1B Olomouc - Hodolany 77900 |
| E-mail : | eshop@slezak-rav.cz |