Sapho TURSI nástěnná sprchová baterie chrom TI011
Kód: SAP111978Související produkty
.
.
sprchový kout čtvrtkruhový posuvný čtyřdílný
Detailní popis produktu
Italská kvalita a design opět potvrzuje vedoucí postavení evropských výrobců vodovodních baterií. Moderní hranaté tvary s mírně zaoblenými rohy poskytují snadné ovládání i údržbu.
Každému umyvadlu sluší jiná baterie, a proto série TURSI nabízí tři velikosti stojánkové, tříprvkovou i nástěnnou verzi umyvadlové baterie.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 125  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25  mm |
| Hmotnost / ks | 1.8300  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913975554 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 roků |
| Hmotnost: | 1.8 kg |
| EAN: | 8590913975554 |
| Typ: | Sprchové soupravy |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Pákové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| Tvar: | Hranaté |
| ? Designová řada: | Tursi |
| Hmotnost: | 1,8 kg |
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem černá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa černá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná s tělesem grafit
Eleganta sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem chrom
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Eleganta EL 068.20BLM.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím černá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |