Sapho O 15 cm kosmetické zrcátko CO2020
Kód: 99472Související produkty
Detailní popis produktu
- 3x zoom
- Instalace pomocí přísavek na zadní straně
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozměr | 150x30x150 mm |
| Průměr | 150  mm |
| Šířka | 150  mm |
| Výška | 150  mm |
| Hloubka | 30  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Přísavka |
| Hmotnost / ks | 0.2750  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8003341193372 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kosmetická zrcátka |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8003341193372 |
| Hmotnost: | 0,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail : | info@sapho.cz |