Sapho magnetický věšák na radiátor chrom 1301-11
Kód: SAP92932Související produkty
Detailní popis produktu
Nosnost 1 kg.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 40x20 mm |
| Šířka | 20  mm |
| Výška | 20  mm |
| Hloubka | 40  mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / ks | 0.0450  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913828348 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky k žebříkům a top.tyčím |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590913828348 |
| Hmotnost: | 0,1 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |