Sapho látkový koš na prádlo 31 x50 x 23 cm suchý zip černá UPK350B
Kód: SAP67379Související produkty
SALECODE:BER5:5:%
Sapho MEDIENA skříňka vysoká 35x140x30cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat/dub graphite MD351
Na dotaz
15 213 Kč
.
SALECODE:BER5:5:%
Sapho MEDIENA skříňka vysoká 35x140x30cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat/dub natural MD352
Na dotaz
15 213 Kč
.
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Nirona vysoká skříňka 35 x 140 x 30 cm 2 x dvířka levá/pravá dub Sherwood NR350-1515
Skladem v eshopu
9 881 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Wave skříňka vysoká 35 x 140 cm bílá pravá/levá WA245-3030
Skladem v eshopu
11 171 Kč
.
SALECODE:BER5:5:%
Sapho MEDIENA skříňka vysoká 35x140x30cm, 2x dvířka, levá/pravá, bílá mat/bílá mat MD350
Skladem v eshopu
12 031 Kč
.
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–69 %
Sapho Wave koupelnová skříňka vysoká 35 x 140 x 30 cm bílá dub collingwood WA245-3019
Skladem v eshopu
3 990 Kč
Detailní popis produktu
- Určený pro policové doplňkové skříňky v rozměru 35x140x30 cm
- Větší využití prostoru skříňky a možnost odkládání i malého prádla (kapesníky, ponožky apod.) oproti drátěnému koši na prádlo
- Instalace a vyjmutí koše je snadné díky použití suchých zipů
- Vyroben z pevné látky šedé barvy (35 % bavlna, 65 % polyester), lze prát v pračce na 60 °C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 31x50x23 cm |
| Šířka | 310  mm |
| Výška | 500  mm |
| Hloubka | 230  mm |
| Barva | Černá |
| Hmotnost / ks | 1.1000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913890277 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.1 kg |
| EAN: | 8590913890277 |
| Barva: | Černá |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
SALECODE:BER5:5:%
Sapho odpadkový koš závěsný 3 l nerez mat XP017
Skladem v eshopu
658 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gedy Seventy odpadkový koš výklopný 8 l plast šedá 630908
Skladem v eshopu
382 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gedy POTTY odpadkový koš 5l Soft Close zlato mat 330987
Skladem v eshopu
942 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gedy Seventy stolní odpadkový koš výklopný plast béžová 630866
Skladem v eshopu
216 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gedy Potty odpadkový koš 3l Soft Close černá 320914
Skladem v eshopu
684 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho XP018 odpadkový koš závěsný 3l leštěná nerez
Skladem v eshopu
658 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gedy Kenta odpadkový koš 3l soft close černá mat bambus 1309
Skladem v eshopu
727 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gedy Sharon odpadkový koš 3l plast bílá SH0902
Skladem v eshopu
354 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |