Sapho KOH-I-NOOR Bellagio koš na prádlo 50,2 x 62,5 x 32 cm hnědá 3063SB
Kód: SAP102488Detailní popis produktu
Konstrukce koše je z MDF, která je z vnější strany potažena polyesterovou tkaninou v úpravě imitující len s vodoodpudivou úpravou. Z vnitřní strany je potažena syntetickou látkou.
- Praktické otvory pro uchycení koše
- Vyjímatelný bavlněný vak na suchý zip
Vlastnosti
| Značka | KOH-I-NOOR |
|---|---|
| Série | BELLAGIO |
| Rozměr | 505x625x320 mm |
| Šířka | 505  mm |
| Výška | 625  mm |
| Hloubka | 320  mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Textilní |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Prádelní koš |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 7.2000  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8013217267595 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koše na prádlo |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 7.2 kg |
| EAN: | 8013217267595 |
| Barva: | Hnědá |
| Hmotnost: | 7,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.