Sapho Coins 7103807 předložka 55x50 cm šedá
Kód: 150144Související produkty
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–24 %
Sapho X-SQUARE skleněná police 600 mm chrom/čiré sklo XQ009-15
Skladem v eshopu
964 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho X-ROUND E XR600 polička skleněná s výklopnou hrazdou chrom
Skladem v eshopu
1 496 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho PIRENEI skleněná police 300 mm chrom/mléčné sklo MY009-02
Skladem v eshopu
1 195 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho X-ROUND skleněná police rohová, čtvrtkruhová 200 x 200 mm chrom/čiré sklo XR009-11
Skladem v eshopu
937 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho X-ROUND skleněná police 200 mm chrom/mléčné sklo XR009-02
Skladem v eshopu
950 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho X-ROUND skleněná police 900 mm chrom/čiré sklo XR009-18
Skladem v eshopu
1 359 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Abeline koupelnová police sklenka a dávkovač chrom 500 mm rockstone bílá matná AE502-0101-02
Skladem v eshopu
3 221 Kč
Police je dodávána se samolepicími podpěrami, které se po zatvrdnutí lepidla odstraní.
SALECODE:BER5:5:%
Sapho X-SQUARE skleněná police 200 mm chrom/mléčné sklo XQ009-02
Skladem v eshopu
1 053 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho Abeline koupelnová police a 2 sklenky 800 mm rockstone bílá matná AE802-0101-01
Skladem v eshopu
3 122 Kč
Police je dodávána se samolepicími podpěrami, které se po zatvrdnutí lepidla odstraní.
Detailní popis produktu
- 100% polyester
- Lze prát na nízké teploty
- Protiskluzová úprava
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 55x50 cm |
| Délka | 550  mm |
| Šířka | 500  mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 0.7300  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 4006956710396 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předložky, podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4006956710396 |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |