Sapho Coins 7103307 předložka 60x90 cm šedá
Kód: 150141Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gedy SMART police do sprchy 300x 45 x 128 mm černá matná 241714
Skladem v eshopu
1 797 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak 10° TD 330 police na ručníky s držákem chrom X07P327
Skladem v eshopu
3 794 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho X-SQUARE skleněná police 600 mm chrom/mléčné sklo XQ009-05
Skladem v eshopu
1 135 Kč
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–18 %
Sapho PIRENEI skleněná police 200 mm chrom/čiré sklo MY009-11
Skladem v eshopu
1 113 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho X-SQUARE skleněná police 500 mm chrom/mléčné sklo XQ009-04
Skladem v eshopu
1 101 Kč
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–34 %
Sapho 23478 police 200 x 100 x 8 mm čiré sklo
Skladem v eshopu
210 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho X-ROUND XR609 polička skleněná 60 cm chrom
Skladem v eshopu
817 Kč
.
Akce
SALECODE:BER5:5:%
–42 %
Sapho ABELINE police rockstone 600 mm bílá mat AB600-0101
Skladem v eshopu
890 Kč
SALECODE:BER5:5:%
Sapho X-Square XQ603 polička skleněná 60 x 5,5 x 13 cm chrom
Skladem v eshopu
998 Kč
Tato série nabízí volbu tradičního vrtaného spoje nebo snadné a rychlé lepení.
Detailní popis produktu
- 100% polyester
- Lze prát na nízké teploty
- Protiskluzová úprava
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 60x90 cm |
| Délka | 900  mm |
| Šířka | 600  mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Textilní |
| Druh | Koupelnová předložka |
| Hmotnost / ks | 1.1800  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 4006956710365 |
| Taric | 57033999 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Předložky, podložky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 4006956710365 |
| Barva: | Šedá |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |