Sapho Ardea keramické umyvadlo na desku 60,5 x 41,5 cm agila hnědá AR043-43
Kód: SAP118364Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60,5x14x41,5 cm |
| Šířka | 605  mm |
| Výška | 140  mm |
| Hloubka | 415  mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| EAN | 8590913135149 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnost / ks | 8.5000  kg |
| Balení | 1  ks |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla 60 cm |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 8590913135149 |
| Typ: | Na desku / Na postavení |
| ? Šířka: | 60 - 69 cm |
| Barva: | Hnědá |
| Instalace: | K postavení |
| Materiál: | Keramika |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Tvar: | Oválné |
| ? Designová řada: | Ardea |
| Hmotnost: | 8,5 kg |
| Umístění: | Do prostoru |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |