Sapho ANTEA nástěnná baterie horní ramínko chrom/zlato 3362
Kód: SAP111842Související produkty
Umyvadlo nábytkové
Skleněné umyvadlo, průměr 42 cm černá matná
Detailní popis produktu
V  retro stylu si dnes můžete vybavit celou koupelnu počínaje například touto sérií přes vanu Retro, doplňky Diamond až po keramiku Retro nebo Classic. Dojem starší patiny může umocnit bronzová povrchová úprava, ve které taktéž nabízíme veškeré příslušenství. Pro umocnění starých časů je v nabídce i provedení v kombinaci chrom/zlato a růžové zlato. Novinkou je sprchový sloup s masivní sprchovou hlavicí. 
Důležité informace k bateriím ze série ANTEA
V příslušenství naleznete náhradní keramický vršek VIT003 k bateriím Antea dodaným od 10/2008 nebo VIT004 k bateriím Antea dodaným před 10/2008.
    Žádné dlouhé otáčení či regulace - otočte o  90° a je otevřeno
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 1.2300  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8590913973949 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové baterie |
|---|---|
| Záruka: | 6 roků |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 8590913973949 |
| Barva: | Chrom |
| Ovládání: | Kohoutkové baterie |
| Provedení: | Nástěnné baterie |
| Rozteč: | 150 mm |
| ? Designová řada: | Antea |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
Espirit umyvadlová baterie podomítková 3prvková s tělesem bílá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti černá
Eleganta umyvadlová baterie podomítková bez tělesa 2 prvková bílá
Eleganta EL 015.00CR umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti chrom
Espirit umyvadlová baterie podomítková 3prvková s tělesem grafit
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti bílá
Eleganta EL 014.21BLM umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící bez výpusti černá
Espirit umyvadlová baterie stojánková vysoká bez výpusti grafit
Eleganta EL 015.01CR umyvadlová baterie stojánková BeCool šetřící vysoká bez výpusti chrome
Eleganta umyvadlová baterie stojánková šetřící bez výpusti bílá
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | UBC s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Mělnická 87 250 65 Líbeznice Česká republika |
| E-mail : | info@sapho.cz |