Metaform Aida AI019 dávkovač mýdla chrom/sklo satin
Kód: 143306Související produkty
Detailní popis produktu
Série AIDA představuje do detailů propracovaný design. Hlavním rysem jsou zkosené prolamované hrany úchytů s jemně oblými přechody, ve kterých se láme dopadající světlo. Koupelnové doplňky AIDA nabízí chromově lesklé provedení v nesmrtelné kombinaci se satinovaným sklem.
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | AIDA |
| Rozměr | 70x119x111 mm |
| Šířka | 70  mm |
| Výška | 119  mm |
| Hloubka | 111  mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 270  ml |
| Hmotnost / ks | 0.6500  kg |
| Balení | 1  ks |
| EAN | 8003062097164 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mýdlenky, dávkovače |
|---|---|
| Záruka: | 10 roků |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8003062097164 |
| Barva: | Sklo / chrom |
| Instalace: | Vrtání |
| Materiál: | Sklo |
| Hmotnost: | 0,7 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.