SanSwiss TOP-LINE S 150 cm dveře pravé - bílý/sklo Transparent TLS2D1500407
Kód: SSW07912Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 511 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1250 mm DN50 nerez GMP88
Skladem v eshopu
6 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra GMP82 sprchový kanálek s roštem pro dlažbu 650 x 130 x 55 mm nerez
Skladem v eshopu
5 112 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1250 mm DN50 nerez GMP98
Skladem v eshopu
6 792 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-1150 DN50 černá mat GMO27B
Skladem v eshopu
8 392 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna TOP-LINE S od SanSwiss s měkkými symetrickými tvary je garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Magnetické těsnění. 10mm prahová lišta pro optimální těsnost. Chromované madlo. Chromované plastové dílky. Sprchové dveře lze snadno otvírat - díky úzkým madlům a též je lze snadno čistit - dveře jsou vybaveny praktickým vyklapávacím systémem. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou TOPF2 pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057546911 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Top-Line S |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1210MR-CH
Skladem v eshopu
11 640 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo čiré GT1290CR-G
Skladem v eshopu
11 352 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Deep Black sprchové dveře do niky 100 x 165 cm skládací černá čiré sklo MD1910B
Skladem v eshopu
8 161 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo matné GT1211MR-G
Skladem v eshopu
12 600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1280CL-G
Skladem v eshopu
11 080 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Triinity Chrom sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo matné GT1210ML-CH
Skladem v eshopu
11 640 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo matné GT1290ML-CH
Skladem v eshopu
11 320 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1211MR-CH
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Skladem v eshopu
11 960 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1290CR-B
Skladem v eshopu
10 984 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1290MR-CH
Skladem v eshopu
11 320 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1290ML-B
Skladem v eshopu
11 592 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |