SanSwiss TOP-LINE S 150 cm dveře pravé - bílý/sklo Durlux TLS2D1500422
Kód: SSW07911Související produkty
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–50 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 700 mm DN40 nerez 4943.904.8C
Skladem v eshopu
1 590 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 750 mm DN50 nerez GMP83
Skladem v eshopu
5 272 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan SLIM RIVER 100 cm RV100 sprchový kanálek s roštem
Skladem v eshopu
5 882 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-850M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 285 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–48 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 900 mm DN40 nerez 4943.304.8C
Skladem v eshopu
1 990 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–36 %
6 290 Kč
Podlahový nerezový kanálek SUMISURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a sladěný...
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna TOP-LINE S od SanSwiss s měkkými symetrickými tvary je garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Magnetické těsnění. 10mm prahová lišta pro optimální těsnost. Chromované madlo. Chromované plastové dílky. Sprchové dveře lze snadno otvírat - díky úzkým madlům a též je lze snadno čistit - dveře jsou vybaveny praktickým vyklapávacím systémem. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou TOPF2 pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057546928 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Durlux |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Top-Line S |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo matné GT1211ML-G
Skladem v eshopu
12 600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo matné GT1212ML-G
Skladem v eshopu
12 920 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1212ML-B
Skladem v eshopu
12 552 Kč
Aqualine Ugga sprchové dveře do niky 120 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS120
Skladem v eshopu
4 407 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Triinity Chrom sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo matné GT1210ML-CH
Skladem v eshopu
11 640 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1212MR-CH
Skladem v eshopu
12 280 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply sprchové dveře do niky 90 x 190 cm otočné aluchrom sklo čiré GS1296F
Skladem v eshopu
7 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1290CL-CH
Skladem v eshopu
10 712 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1210CL-CH
Skladem v eshopu
10 952 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1211CL-G
Skladem v eshopu
11 832 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |