SanSwiss TOP-LINE S 150 cm dveře pravé - aluchrom/sklo linie TLS2D1505051
Kód: SSW07904Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 950 mm DN50 nerez GMP95
Skladem v eshopu
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 950 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO25
Skladem v eshopu
5 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 750 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO23
Skladem v eshopu
5 432 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS QUADRO nerezový podlahový žlab s roštem L-850 DN50 GMQ34
Skladem v eshopu
5 272 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna TOP-LINE S od SanSwiss s měkkými symetrickými tvary je garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Magnetické těsnění. 10mm prahová lišta pro optimální těsnost. Chromované madlo. Chromované plastové dílky. Sprchové dveře lze snadno otvírat - díky úzkým madlům a též je lze snadno čistit - dveře jsou vybaveny praktickým vyklapávacím systémem. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou TOPF2 pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057546997 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | línie |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Top-Line S |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
Aqualine Ugga sprchové dveře do niky 120 x 185 cm posuvné bílá sklo Brick matné AWS120
Skladem v eshopu
4 407 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1212MR-B
Skladem v eshopu
12 552 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Deep Black sprchové dveře do niky 100 x 165 cm skládací černá čiré sklo MD1910B
Skladem v eshopu
8 161 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply sprchové dveře do niky 90 x 190 cm otočné aluchrom sklo Brick GS3899F
Skladem v eshopu
7 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá černá sklo matné GT1290MR-B
Skladem v eshopu
11 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1212CR-B
Skladem v eshopu
11 752 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo čiré GT1290CR-CH
Skladem v eshopu
10 712 Kč
Aqualine Pilot sprchové dveře do niky 80 x 190 cm otočné aluchrom sklo Brick PT080W
Skladem v eshopu
4 775 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo matné GT1211ML-G
Skladem v eshopu
12 600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1211ML-B
Skladem v eshopu
12 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1290MR-CH
Skladem v eshopu
11 320 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |