SanSwiss TOP-LINE S 150 cm dveře levé - elox/sklo Transparent TLS2G1500107
Kód: SSW07890Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem, ke stěně L-1050 DN50 černá mat GMO26B
Skladem v eshopu
7 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1050 mm DN50 nerez GMP86
Skladem v eshopu
5 992 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flido podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu 710 mm plast DN50 73672
Skladem v eshopu
1 969 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Omp Tea Intramura odtokový podlahový žlab s nerezovým roštem 350 mm DN40 nerez 975.101.8
Skladem v eshopu
6 777 Kč
Podlahový nerezový kanálek do zdi INTRAMURA s roštem v moderním designu a dokonalém zpracování. Elegantní řešení odvodnění sprchových koutů, které umožní udržet kompaktní a...
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu 1150 mm DN50 nerez GMP87
Skladem v eshopu
6 312 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna TOP-LINE S od SanSwiss s měkkými symetrickými tvary je garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Magnetické těsnění. 10mm prahová lišta pro optimální těsnost. Chromované madlo. Chromované plastové dílky. Sprchové dveře lze snadno otvírat - díky úzkým madlům a též je lze snadno čistit - dveře jsou vybaveny praktickým vyklapávacím systémem. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou TOPF2 pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057547215 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Elox |
| ? Designová řada: | Top-Line S |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá aluchrom sklo čiré GT1211CL-CH
Skladem v eshopu
11 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo čiré GT1212CR-G
Skladem v eshopu
12 120 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo matné GT1280MR-G
Skladem v eshopu
11 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo matné GT1212MR-G
Skladem v eshopu
12 920 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome CSDL2 sprchové dveře do niky 100 cm dvoukřídlé lesk chrom transparent 0QVACC0LZ1
Skladem v eshopu
12 912 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply Black sprchové dveře do niky 120 x 190 cm posuvné černá sklo čiré GS1112B
Skladem v eshopu
8 232 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1210CL-B
Skladem v eshopu
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo čiré GT1212CR-CH
Skladem v eshopu
11 480 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply sprchové dveře do niky 80 x 190 cm otočné aluchrom sklo čiré GS1279F
Skladem v eshopu
7 192 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |