SanSwiss TOP-LINE S 150 cm dveře levé - bílý/sklo Transparent TLS2G1500407
Kód: SSW07886Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem ke stěně L-950 DN50 černá mat GMO25B
Skladem v eshopu
7 672 Kč
SALECODE:BER3:3:%
2 601 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–50 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 700 mm DN40 nerez 4943.904.8C
Skladem v eshopu
1 590 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ1-750 liniový podlahový žlab
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
3 831 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 650 x 130 x 55 mm ke stěně DN50 GMO22
Skladem v eshopu
5 192 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 1250 mm DN50 nerez GMP98
Skladem v eshopu
6 792 Kč
Akce
SALECODE:BER3:3:%
–48 %
Omp Tea Renova Eco Line podlahový žlab s nerezovým roštem 800 mm DN40 nerez 4943.204.8C
Skladem v eshopu
1 790 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Flido podlahový žlab s nerezovým roštem i pro dlažbu 710 mm plast DN50 73672
Skladem v eshopu
1 969 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 750 mm DN50 nerez GMP93
Skladem v eshopu
5 512 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna TOP-LINE S od SanSwiss s měkkými symetrickými tvary je garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Magnetické těsnění. 10mm prahová lišta pro optimální těsnost. Chromované madlo. Chromované plastové dílky. Sprchové dveře lze snadno otvírat - díky úzkým madlům a též je lze snadno čistit - dveře jsou vybaveny praktickým vyklapávacím systémem. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou TOPF2 pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057547253 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 150 - 159 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Bílý |
| ? Designová řada: | Top-Line S |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 120 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo matné GT1212ML-G
Skladem v eshopu
12 920 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo matné GT1290MR-G
Skladem v eshopu
11 960 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco LORO sprchové dveře 90 x 200 cm s pevnou částí otevírací jednokřídlé čiré sklo GN4690
Skladem v eshopu
7 984 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1210MR-CH
Skladem v eshopu
11 640 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo matné GT1211ML-G
Skladem v eshopu
12 600 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1211CL-G
Skladem v eshopu
11 832 Kč
Aqualine Pilot sprchové dveře do niky 70 x 190 cm otočné aluchrom sklo Brick PT070W
Skladem v eshopu
4 591 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací pravá zlatá sklo matné GT1280MR-G
Skladem v eshopu
11 592 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1210ML-B
Skladem v eshopu
11 912 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |