SanSwiss TOP-LINE S 130 cm dveře pravé - černý/sklo Transparent TLS2D1300607
Kód: SSW07921Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Manus Piastra nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu ke stěně 850 mm DN50 nerez GMP94
Do 3 dnů
6 472 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Runway odtokový žlab do prostoru 850 mm nerez černá X01751
Skladem v eshopu
9 342 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna TOP-LINE S BLACK LINE od SanSwiss s měkkými symetrickými tvary je garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Magnetické těsnění. 10mm prahová lišta pro optimální těsnost. Chromované madlo. Chromované plastové dílky. Sprchové dveře lze snadno otvírat - díky úzkým madlům a též je lze snadno čistit - dveře jsou vybaveny praktickým vyklapávacím systémem. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou TOPF2 pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057546782 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Top-Line S |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis sprchové dveře do niky 170 x 200 cm posuvné tříkřídlé chrom čiré sklo AL4415C
Do 3 dnů
15 041 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Polysan Altis Black sprchové dveře do niky 170 x 200 cm posuvné tříkřídlé černá čiré sklo AL4412B
Do 3 dnů
16 245 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Chrom sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací pravá aluchrom sklo matné GT1211MR-CH
Průměrné hodnocení produktu je 4,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
11 960 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Sigma Simply Black sprchové dveře do niky 120 x 190 cm posuvné černá sklo čiré GS1112B
Do 3 dnů
8 232 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |