SanSwiss TOP-LINE S 130 cm dveře levé - aluchrom/sklo linie TLS2G1305051
Kód: SSW07891Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna TOP-LINE S od SanSwiss s měkkými symetrickými tvary je garancí luxusu, komfortu a spolehlivosti. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Magnetické těsnění. 10mm prahová lišta pro optimální těsnost. Chromované madlo. Chromované plastové dílky. Sprchové dveře lze snadno otvírat - díky úzkým madlům a též je lze snadno čistit - dveře jsou vybaveny praktickým vyklapávacím systémem. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou TOPF2 pro rohový vstup.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057547161 |
| Typ: | Posuvné jednokřídlé |
| ? Šířka: | 130 - 139 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | S rámem |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | línie |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Top-Line S |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Gold Matt sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá zlatá sklo čiré GT1280CL-G
Do 3 dnů
11 080 Kč
SALECODE:BER3:3:%
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1210CR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco LORO sprchové dveře 90 x 200 cm s pevnou částí otevírací jednokřídlé čiré sklo GN4690
Do 3 dnů
7 984 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco LORO sprchové dveře 100 x 200 cm s pevnou částí otevírací jednokřídlé čiré sklo GN4610
Do 3 dnů
8 232 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |