SanSwiss SOLINO Black 80 cm čtvrtkruh sprchový kout - černý/sklo Screen SOR550800687
Kód: SSW08029Související produkty
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa černá
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa grafit
Eleganta EL 065.20GB.O2.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 2-cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím černá
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství černá
Espirit sprchová baterie nástěnná 150 mm bez příslušenství bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím bílá
Detailní popis produktu
Sprchový kout Solino Black od SanSwiss s dvoukřídlými dveřmi v nadčasové černé matné barvě v sobě kombinuje rafinované materiály a jednoduché tvary - přesně pro kreativní řešení Vaší koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Sklo 87 - Screen. Sprchové dveře mají magnetické těsnění a otevírají se ven i dovnitř. Na vnitřní straně skla zapuštěné panty pro snadné čištění. Zvihový mechanismus umožňuje bezproblémové otvírání a zavírání dveří. Pro zvýšení těsnosti lze objednat prahovou lištu S.SOR.55.06. Včetně rohových vzpěr. Rádius 500 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057569187 |
| Typ: | Otevírací dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 80 - 89 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Tvar: | Čtvrtkruhové |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Černá |
| ? Designová řada: | Solino Black |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |