SanSwiss SOLINO 90 cm dveře levé aluchrom/sklo bílé linky SOLF1D0905088
Kód: SSW08106Související produkty
Eleganta EL 068.60RGB.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa s příslušenstvím růžová zlatá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa bílá
Eleganta EL 068.10WV.O3.RB07F sprchová baterie podomítková 3-cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa s přílsušenstvím bílá
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 3cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 2cestná bez tělesa grafit
Espirit sprchová baterie podomítková termostatická 2cestná bez tělesa bílá
Espirit sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa bílá
Eleganta EL 068.20GB.O3.RB07D.+S sprchová baterie podomítková 3cestná bez tělesa s příslušenstvím grafit
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna Solino v sobě kombinuje rafinované materiály a jednoduché tvary - přesně pro kreativní řešení Vaší koupelny. Ideální řešení i pro hendikepované a starší osoby s omezenou pohyblivostí. Zástěnu lze jednoduše sklopit na stěnu. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dveře mají magnetické těsnění a otevírají se ven i dovnitř. Na vnitřní straně skla zapuštěné panty disponují zdvihovým mechanismem. Pro montáž do niky nutno objednat nástěnný profil V.SOL.50. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou SOLT1 pro rohový vstup nebo dveřmi SOLF1G pro rohový vstup. Sklo 88 - bílé linky - bílý sítotisk na vnější straně skla. Pro zvýšení těsnosti lze objednat prahovou lištu S.SOL.50. Toto řešení je ideální do malé koupelny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057556750 |
| Typ: | Zalamovací |
| ? Šířka: | 90 - 99 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Bílé linky |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Solino |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
sprchový kout čtvrtkruhový třídílný
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |