SanSwiss SOLINO 120 cm jednokřídlé dveře - aluchrom/sklo bílé linky SOL3120105088
Kód: SSW08281Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ104-950 Flexible Low liniový podlahový žlab
Skladem na prodejně
4 285 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna Solino v sobě kombinuje rafinované materiály a jednoduché tvary - přesně pro kreativní řešení Vaší koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Sklo 88 - bílé linky - bílý sítotisk na vnější straně skla. Dveře disponují magnetickým těsněním a otevírají se ven i dovnitř. Včetně rohové vzpěry. Sprchové dveře lze umístit do niky a nebo v kombinaci s boční stěnou. Pro zvýšení těsnosti lze objednat prahovou lištu S.SOL.50. Volitelně lze objednat vodorovnou vzpěru SMGTS2.50.1500 pro řešení s boční stěnou, pro sprchové dveře do niky lze volitelně objednat stabilizační vzpěru SMMS2.50.1500. Prahová lišta o výšce 5 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057555630 |
| Typ: | Otevírací jednokřídlé |
| ? Šířka: | 120 - 129 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Bílé linky |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Solino |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV7C30LZ1
Skladem v eshopu
13 681 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMA0C00Z1
Skladem v eshopu
8 273 Kč
SALECODE:BER3:3:%
12 654 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Chrome sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací černá sklo transparent 0QV40300Z1
Do 2 týdnů
9 540 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 100 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací aluchrom sklo transparent X0VVACA00Z1
Skladem v eshopu
8 864 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 80 cm HI 2B2 08020 VPE
Skladem v eshopu
19 079 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
11 774 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |