SanSwiss SOLINO 100 cm dvoukřídlé dveře - aluchrom/sklo Transparent SOL210005007
Kód: SSW08219Související produkty
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab, vyroben kombinací nerezu a roštu s černým sklem obohatí každou koupelnu o nádech luxusu.
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna s dvoukřídlými dveřmi řady Solino od SanSwiss v sobě kombinuje rafinované materiály a jednoduché tvary - přesně pro kreativní řešení Vaší koupelny. 6mm bezpečnostní čiré sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dveře disponují magnetickým těsněním a otevírají se ven i dovnitř. Pro rohový vstup je nutno objednat boční stěnu SOLT2. Pro zvýšení těsnosti lze objednat prahovou lištu S.SOL.50.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630042377278 |
| Typ: | Otevírací dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Sklo - Čiré transparent |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Solino |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
Sprchové dveře Olsen Spa PORTA NEW s exluzivním systémem, který zaručuje rezistenci vůči korozi, odlupu barvy a nárazům, podtrhují moderní design každé koupeny. Vysoce kvalitní...
rohový vstup dvoudílný s křídlovými dveřmi nerovnostranné provedení - aluchrom/sklo Transparent
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |