SanSwiss SOLINO 100 cm dvoukřídlé dveře - aluchrom/sklo Screen SOL210005087
Kód: SSW08212Související produkty
Besco VIRGO NEXT DUO 90 cm ZLOL90VND odtokový žlab s roštem
Skladem v eshopu
4 232 Kč
Kvalitně a moderně zpracovaný odtokový žlab. Tělo žlabu i vlastní rošt je vyroben z velice kvalitní nerezi, rošt s povrchovou úpravou kartáčovaný chrom.
SALECODE:BER3:3:%
Gelco MANUS ONDA nerezový podlahový žlab s roštem 1150 x 112 x 55 mm ke stěně DN50 GMO27
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 3 dnů
6 312 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna s dvoukřídlými dveřmi řady Solino od SanSwiss v sobě kombinuje rafinované materiály a jednoduché tvary - přesně pro kreativní řešení Vaší koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Sklo 87 - Screen. Dveře disponují magnetickým těsněním a otevírají se ven i dovnitř. Pro rohový vstup je nutno objednat boční stěnu SOLT2. Pro zvýšení těsnosti lze objednat prahovou lištu S.SOL.50.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057555364 |
| Typ: | Otevírací dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Solino |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1210CR-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 90 x 200 cm otevírací pravá černá sklo čiré GT1290CR-B
Do 3 dnů
10 984 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 100 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1210CL-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 80 x 200 cm otevírací levá černá sklo matné GT1280ML-B
Do 3 dnů
11 224 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Gelco Trinity Black sprchové dveře do niky 110 x 200 cm otevírací levá černá sklo čiré GT1211CL-B
Do 3 dnů
11 464 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |