SanSwiss SOLINO 100 cm dvoukřídlé dveře - aluchrom/sklo bílé linky SOL210005088
Kód: SSW08205Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-950M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 344 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna s dvoukřídlými dveřmi řady Solino od SanSwiss v sobě kombinuje rafinované materiály a jednoduché tvary - přesně pro kreativní řešení Vaší koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Sklo 88 - bílé linky - bílý sítotisk na vnější straně skla. Dveře disponují magnetickým těsněním a otevírají se ven i dovnitř. Pro rohový vstup je nutno objednat boční stěnu SOLT2. Pro zvýšení těsnosti lze objednat prahovou lištu S.SOL.50.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057555371 |
| Typ: | Otevírací dvoukřídlé |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Bílé linky |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Solino |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Univerzální |
SALECODE:BER3:3:%
12 654 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 100 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0PMA0E00Z1
Do 2 týdnů
8 695 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 190 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YML0E00Z1
Do 2 týdnů
17 399 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 100 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OA0E01Z1
Do 2 týdnů
10 892 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMG0E00Z1
Do 2 týdnů
11 315 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 140 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMM0E00Z1
Do 2 týdnů
13 089 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 90 x 195 cm otevírací bílá matná sklo transparent X0VV70E00Z1
Skladem v eshopu
10 470 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |