SanSwiss SOLINO 100 cm dvoudílné skládací dveře pravé - aluchrom/sklo Screen SOLF1D1005087
Kód: SSW08119Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
2 631 Kč
Jestli přemýšlíte o sprchovém koutu bez vaničky, odtokový žlab STANDARDline BLACK v moderní černé barvě je přesně tím řešením, které hledáte. Hodí se totiž přesně do těchto...
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ1-750 liniový podlahový žlab
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Do 1 týdne
3 704 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna Solino v sobě kombinuje rafinované materiály a jednoduché tvary - přesně pro kreativní řešení Vaší koupelny. Ideální řešení i pro hendikepované a starší osoby s omezenou pohyblivostí. Zástěnu lze jednoduše sklopit na stěnu. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Dveře mají magnetické těsnění a otevírají se ven i dovnitř. Na vnitřní straně skla zapuštěné panty disponují zdvihovým mechanismem. Pro montáž do niky nutno objednat nástěnný profil V.SOL.50. Sprchové dveře lze kombinovat s boční stěnou SOLT1 pro rohový vstup nebo dveřmi SOLF1G pro rohový vstup. Sklo 87 - Screen. Pro zvýšení těsnosti lze objednat prahovou lištu S.SOL.50. Toto řešení je ideální do malé koupelny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057570503 |
| Typ: | Zalamovací |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Solino |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Pravé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 150 x 195 cm posuvné černá sklo transparent 0YMP0300Z1
Skladem v eshopu
13 934 Kč
SALECODE:BER3:3:%
9 914 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 80 cm HI 2B2 08020 VPE
Skladem v eshopu
19 079 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 100 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OA0E01Z1
Do 2 týdnů
10 892 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 150 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMP0E00Z1
Do 2 týdnů
13 934 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 130 x 195 cm posuvné bílá matná sklo transparent 0YMJ0E00Z1
Do 2 týdnů
12 160 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Nexty sprchové dveře do niky 110 x 195 cm pivotové bílá matná sklo transparent 03OD0E01Z1
Do 2 týdnů
11 315 Kč
SALECODE:BER3:3:%
11 774 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |