SanSwiss SOLINO 100 cm dvoudílné skládací dveře - levé - aluchrom/sklo Screen SOLF13G1005087
Kód: SSW08083Související produkty
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Zebra 850 mm odtokový žlab plastový s nerezovou mřížkou
Skladem v eshopu
3 541 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Alcaplast APZ10-750M Simple liniový podlahový žlab s roštem
Skladem na prodejně
2 116 Kč
Detailní popis produktu
Sprchová zástěna Solino od SanSwiss v sobě kombinuje rafinované materiály a jednoduché tvary - přesně pro kreativní řešení Vaší koupelny. 6mm bezpečnostní sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle. Sklo 87 - Screen. Dveře se otevírají ven i dovnitř, lze je v polovině složit. Pro montáž do niky nutno objednat nástěnný profil V.SOL.50. Jedná se o levý díl - pro rohový vstup nutno doobjednat pravý díl SOLF13D. Možná kombinace s boční stěnou SOLT1. Sprchová zástěna je dodávána včetně rohové vzpěry. Volitelně lze objednat vodorovnou stabilizační vzpěru. Pro zvýšení těsnosti lze objednat prahovou lištu S.SOL.50.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové dveře do niky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 7630057556422 |
| Typ: | Zalamovací |
| ? Šířka: | 100 - 109 cm |
| ? Výška: | 200 - 209 cm |
| Provedení: | Bezrámové |
| Sprchový kout včetně vaničky: | Ne |
| Výplň: | Screen |
| Barva profilu: | Aluchrom |
| ? Designová řada: | Solino |
| Hmotnost: | 35 kg |
| Umístění: | Levé |
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 120 x 195 cm posuvné chrom sklo transparent 0PMG0C00Z1
Skladem v eshopu
9 118 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 110 x 195 cm s pevnou stěnou jednokřídlé chrom transparent X0VVDCA00Z1
Skladem v eshopu
9 287 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 120 x 195 cm s pevnou stěnou otevírací černá transparent X0VVGC300Z1
Skladem v eshopu
11 399 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 90 cm HI 2B2 09020 VPE
Skladem v eshopu
19 710 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Cool! sprchové dveře do niky 80 x 195 cm otevírací černá sklo transparent X0VV40300Z1
Na dotaz
9 709 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Supernova sprchové dveře trojdílné ASDP3-90 x 198 cm bílá+transparent 00V701R2Z1
Skladem v eshopu
7 428 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Ravak Blix sprchové dveře do niky 150 x 195 cm posuvné černá sklo transparent 0YMP0300Z1
Skladem v eshopu
13 934 Kč
SALECODE:BER3:3:%
Roth Hitech Neo Line sprchové dveře 80 cm HI 2B2 08020 VPE
Skladem v eshopu
19 079 Kč
Barevnost může být pouze ilustrační. Bližší informace v názvu produktu.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | RONAL Bathrooms s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Popovická 1123 Jičín 506 01 |
| E-mail : | info.bathrooms.cz@ronalgroup.com |